Przejdż do strony głównej

W firmie Cargill doceniamy i nagradzamy pracowników, którzy podnoszą naszą wydajność i tworzą wartość dla naszych klientów, pozwalając zrealizować nasz cel, którym jest żywienie świata w bezpieczny, odpowiedzialny i zrównoważony sposób.

Total Rewards

Program Cargill Total Rewards (Korzyści z Pracy) nagradza wysiłki pracowników, podnosi wydajność, zapewnia równość wynagrodzeń i poprawia jakość życia.

Benefity

Cargill stawia ludzi na pierwszym miejscu i świadczenia socjalne wspierają ich podnosząc jakość ich życia. Oferujemy ubezpieczenie, program emerytalny, prywatną opiekę medyczną i inne. Zpomagamy naszym pracownikom osiągnąć zrównoważony styl życia.

Dodatki motywacyjne

Dodatki motywacyjne podnoszą wydajność, wyznaczają kierunek działania organizacji i wyróżniają pracowników za ich wkład w podnoszenie wydajności firmy. Cenimy naszych pracowników, doceniamy ich wkład w krótko i długoterminowy rozwój firmy Cargill i chcemy dzielić się z nimi naszym sukcesem.

System wynagrodzeń

Nagradzamy pracowników za ich pracę w sposób sprawiedliwy dla danego rynku. Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe, jego przejrzystość oraz system nadzoru, który zapewnia spójność wynagrodzeń w całej firmie.

Uznanie

W firmie Cargill nagradzamy zaangażowanie naszych pracowników przy pomocy regularnych, adekwatnych wyróżnień.

Odkryj co oferuje Cargill

Wybierz kraj na mapie poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat programu wynagradzania talentów w danym regionie.

Benefity w Stanach Zjednoczonych

Cargill stawia ludzi na pierwszym miejscu i wspiera ich między innymi poprzez świadczenia socjalne. Cargill oferuje konkurencyjne ubezpieczenia, program emerytalny, prywatną opiekę medyczną i inne. Staramy się zapewnić naszym pracownikom zrównoważony styl życia. Dowiedz się więcej na temat zakresu oferowanych przez nas świadczeń.

Opieka zdrowotna i kosmetyczna

Zapewniamy opiekę w przystępnej cenie oraz dostarczamy narzędzia i zasoby, które pomagają pracownikom zrozumieć i w pełni wykorzystać naszą ofertę.

Firma Cargill oferuje kompleksowy zakres usług za pośrednictwem sieci krajowych, które zapewniają:

  • Programy dedykowane pracownikom, które mają za zadanie poóc im kontrolować i poprawiać aktualny stan zdrowia
  • Indywidualne wsparcie dla pracowników, aby pomóc im zrozumieć działanie opieki zdrowotnej, znaleźć odpowiednią placówkę, porównać i wybrać opcje leczenia, odpowiedzieć na pytania i inne.
  • Dodatki motywacyjne na odnowę biologiczną, które nagradzają działania prozdrowotne i wspierają zdrowy styl życia.

Praca i życie

Praca, rodzina, relacje — czasami zachowanie równowagi bez poczucia przytłoczenia może stanowić duże wyzwanie. Firma Cargill udostępnia szereg zasobów, które mogą okazać się pomocne.

Urlopy i dni wolne

Zobowiązujemy się do zapewnienia płatnego czasu wolnego, aby pracownicy mogli się zregenerować i zająć osobistymi potrzebami. Nasze zasady płatnego urlopu stanowią elastyczne podejście do płatnego czasu wolnego od pracy, który może być wykorzystany na urlop, czas choroby lub inne sytuacje wymagające czasu wolnego od pracy.

Płatny urlop rodzinny

W firmie Cargill rozumiemy potrzebę bycia z rodziną na różnych etapach życia - nie tylko podczas narodzin dziecka. Dlatego też nasz płatny urlop rodzinny zapewnia pracownikom płatny czas wolny od pracy na okoliczność utworzenia więzi z nowym dzieckiem, opieki nad poważnie chorym członkiem rodziny, uczestnictwa w kwalifikowanym przeszkoleniu wojskowym lub urlopu opiekuńczego.

Program pomocy dla pracowników

Każdy potrzebuje czasami drobinę wsparcia - zarówno w dobrych, jak i w gorszych czasach. Dlatego proponujemy rozwiązania dotyczące życia zawodowego i prywatnego. To bezpłatne, poufne wsparcie zapewnia zasoby i informacje, w tym doradztwo, środki prawne i konsultacje, informacje finansowe oraz opiekę nad dziećmi, opiekę nad osobami starszymi i wyszukiwanie informacji edukacyjnych itd.

Świadczenia Rethink

Firma Cargill oferuje świadczenia Rethink zapewniające wsparcie i zasobów dla opiekunów dzieci z niepełnosprawnością rozwojową.

Pomoc podczas adopcji

Program pomocy adopcyjnej Cargill Adoption Assistance zwraca pracownikom koszty związane z adopcją dziecka, w tym opłaty adopcyjne, opłaty sądowe, adwokackie i inne wydatki.

Bezpieczeństwo Finansowe

Bezpieczeństwo finansowe nie polega na byciu bogatym, ale na jak najlepszym wykorzystaniu i inwestowaniu dostępnych środków.

Programy emerytalne

Programy emerytalne firmy Cargill pomagają pracownikom w budowaniu bezpieczeństwa finansowego i stanowią solidną podstawę finansową do oszczędzania na przyszłość. Zapewniamy również narzędzia i zasoby, które pomagają zrealizować marzenia związane z przejściem na emeryturę.

Konto zmiennych wpłat i wydatków

Czy wiesz, że możesz zaoszczędzić pieniądze na codziennej opiece zdrowotnej i opiece nad osobą będącą na utrzymaniu? Konta zmiennych wpłat i wydatków pozwalają odkładać pieniądze na konto przed odliczeniem podatków, zmniejszając dochód podlegający opodatkowaniu i opłacaną kwotę podatku. To jak uzyskanie rabatu do 30% na wydatki.

Dofinansowanie nauki

Nasz program dofinansowania nauki zapewnia wsparcie finansowe w przypadku kursów uniwersyteckich lub ukończenia szkoły średniej, studiów licencjackich lub magisterskich.

Świadczenia i rabaty

Nasz program świadczeń i rabatów zapewnia dostęp do szerokiej oferty zniżek i korzyści — wystarczy tylko być pracownikiem firmy Cargill.

Ochrona dochodu

Firma Cargill zapewnia spokój ducha i finansową ochronę przed nieoczekiwanymi wydarzeniami dzięki wielu ofertom:

Ciągłość wynagrodzenia / krótkotrwała niezdolność do pracy

Firma Cargill oferuje zasiłek pracownikom, którzy z powodu choroby lub wypadku wymagają czasu wolnego od pracy.

Długotrwała niezdolność do pracy

Zapewniamy zasiłek przez objęcie ubezpieczeniem na wypadek długotrwałej niezdolności do pracy (LTD) uprawnionych pracowników, którzy są niezdolni do pracy z powodu niepełnosprawności przez co najmniej sześć miesięcy.

Ubezpieczenie na Życie

Firma Cargill oferuje bezpłatne podstawowe ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie osoby będącej na utrzymaniu, a także możliwość dodatkowego ubezpieczenia.

Ubezpieczenie na wypadek śmierci i trwałego kalectwa spowodowanego amputacją części ciała (AD&D)

Zapewniamy ubezpieczenie na wypadek śmierci i trwałego kalectwa spowodowanego amputacją części ciała dla pracowników, którzy stali się niepełnosprawni lub ponieśli śmierć w wyniku wypadku. Pracownicy mogą wykupić dobrowolne ubezpieczenie na wypadek śmierci i trwałego kalectwa spowodowanego amputacją części ciała dla siebie i swojego małżonka.

Świadczenia opcjonalne

Ponieważ nigdy do końca nie wiadomo, co przyniesie przyszłość, firma Cargill oferuje dodatkowe świadczenia opcjonalne, w tym ochronę przed kradzieżą tożsamości, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków i poważnych chorób.

Wkróce

Wkróce

Wkróce

Wkróce

Wkróce

Nasze lokalizacje

Znajdź naszą najbliższą siedzibę

Nasze lokalizacje

Integracja i
różnorodność

Nasza integracyjna kultura pomaga nam kształtować przyszłość świata.

Dowiedz się więcej (Integracja i różnorodność)

Życie w firmie
Cargill

Odkryj, jak można osiągnąć nadrzędny cel w ramach kariery w firmie Cargill.

Dowiedz się więcej (Życie w firmie Cargill)

A river winding through lush, forest landscape.

LinkedIn Job Matcher

Znajdź swoje miejsce w firmie Cargill. Zaloguj się na Twoje konto Linkedin, a my dopasujemy Twoje umiejętności i doświadczenie do odpowiednich ofert pracy.

Znajdź swoje dopasowanie

Thrive