Przejdż do strony głównej

Życie w Cargill.

Cargill za nadrzędny cel stawia sobie żywienie świata w sposób bezpieczny, odpowiedzialny i zrównoważony. Klienci wybierają nas ze względu na naszą fachową wiedzę, dostarczaną lokalnie, szybko i niezawodnie. Każdego dnia łączymy naszych klientów i dostawców ze światem, budując relacje i wyznaczając wysokie standardy pracy. Po dołączeniu do naszego zespołu odkryjesz, że nasze różnorodne jednostki biznesowe oraz produkty obejmują wiele branż i lokalizacji. Bez względu na to, co chcesz osiągnąć w Cargill, umożliwimy Ci bycie najlepszą wersją siebie. Dołącz do nas, aby nawiązać kontakty, rozwinąć się i przyczynić do zmian na świecie.

Nasza działalność

Sposób osiągnięcia sukcesu jest dla nas równie ważny co on sam. Odpowiedzialnie podchodzimy do prowadzenia biznesu. Nasza wizja, wartości i oczekiwania w zakresie przywództwa inspirują nas do radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami i do zmieniania świata na lepsze.

Nasz cel i wizja

 • Nasz cel to żywienie świata w sposób bezpieczny, odpowiedzialny i zrównoważony.
 • Nasza wizja to zostanie najbardziej wiarygodnym partnerem w rolnictwie, a także w zakresie żywności i żywienia.

Nasz sukces

Odnosimy sukces kiedy ludzie wybierają nas na swojego pracodawcę, gdy klienci chcą z nami współpracować, a przedsiębiorcy rozwijają dzięki nam swoje biznesy.

Nasze wartości

 • Postępuj właściwie
 • Ludzie przede wszystkim
 • Sięgaj wyżej

To właśnie Cargill

this is Cargill (Video)

Nasi pracownicy

Jesteśmy otoczeni najlepszymi i najzdolniejszymi umysłami, jakie nasza branża może zaoferować. Niektóre z nich pracują w laboratoriach, na polach i w zakładach produkcyjnych, a inne noszą kaski, przetwarzają liczby, studiują patenty, przeprowadzają najnowocześniejsze transformacje cyfrowe i opracowują nowe produkty. Bez względu na swoją rolę, gdy dołączysz do zespołu Cargill, będziesz pracować z pasjonatami gotowymi do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Nasze wartości stanowią istotę naszego sposobu pracy. Są one również fundamentem naszych trzech zasad przywództwa, które pozwalają nam wyciągać wartościowe wnioski, utrzymywać wysoką motywację i osiągać wyjątkowe wyniki.

Bring the Outside In

 • Systems Thinker
 • Strategic

Executive Exceptional Results

 • Agile & Resilient
 • Decisive & Results Driven

Energize for High Performance

 • People First
 • Authentic & Inspirational

Values

 • Do the Right Thing
 • Put People First
 • Reach Higher

Rozwój osobisty i zawodowy

W Cargill świadomie poprowadzisz swoją karierę. Twoje dążenie do przekraczania własnych możliwości i pasja do nieustannego uczenia się będą stawić klucz do naszego wspólnego sukcesu. Wesprzemy cię w rozwoju poprzez stawianie wyzwań, które ukształtują w Tobie nowe umiejętności oraz udostępniając nasze narzędzia i zasoby kulturowe.

 • Szkolenia online: Dzięki dostępowi do cyfrowych możliwości kształcenia, możesz rozwijać karierę w dowolnym miejscu i czasie.
 • Nauczanie w grupie: Masz możliwość angażowania się w edukacyjną współpracę dotyczącą tak istotnych kwestii jak przywództwo, zarządzanie, integracja i różnorodność, operacje i wiele innych.
 • Globalny rozwój: Globalny zasięg Cargilla i szeroka oferta produktów zapewniają możliwości dopasowania się do aspiracji zawodowych niemal każdego pracownika.
 • Doświadczenia zawodowe: Rozwój to coś więcej niż awans. To również rozwój osobisty, który zbudujesz dzięki zaangażowaniu w projekty i kształtowaniu zdolności przywódczych.

Nasz globalny zasięg

Mamy imponujący wpływ na skalę globalną, który oferuje każdemu pracownikowi globalny wpływ w ramach pomysłów, produktów i usług, jakie udostępniamy i oferujemy. Nasza praca zmienia życie ludzi w każdym zakątku świata, a także lokalnie w Twojej własnej społeczności. Dlatego właśnie dbamy o kulturę, która ceni różnorodność w naszych pracownikach, dostawcach i społecznościach. Twoje unikatowe talenty, perspektywy i doświadczenia życiowe to bardzo ważny element sukcesu firmy.

Inicjatywa Cargill Cares

Co roku aktualni i emerytowani pracownicy z całego świata oferują ponad 100 tys. godzin swojego prywatnego czasu i swoje talenty na działania związane z wolontariatem. Nasi ludzie wspierają działania charytatywne, przeznaczając ponad 60 milionów dolarów rocznie na budowę zrównoważonych społeczności. Wspólnie budujemy szkoły i domy, wspieramy i uczymy młodzież, szkolimy rolników, oczyszczamy morskie wybrzeża, zajmujemy się problemem zmiany klimatu, zagrożenia związanego z brakiem żywności i wspieramy rozwój gospodarczy.

Dowiedz się więcej na temat wolontariuszy firmy Cargill

Three men wearing blue shirts with Cargill Cares on the back.
Pedro R.

“To jest właśnie wspaniałe w firmie Cargill, że nie ogranicza Cię do jednej ścieżki. Firma otwiera drzwi wielu możliwości i to Ty wybierasz, którą z nich chcesz pójść i odnieść sukces.”

Pedro R., Zastępca Kierownika ds. Zasobów Ludzkich, Produkcja Mięsa
Alejandra R.

“W firmie Cargill możesz wyznaczyć swoją własną ścieżkę kariery; musisz tylko określić, czego oczekujesz. Gdy mam nowe marzenie, po prostu je spełniam i dobrze się przy tym bawię.”

Kierownik ds. Handlowych

Firma
Guandy
Candy

Nasi pracownicy pomogli rodzinnej firmie produkującej słodycze udoskonalić ich produkt i rozwinąć działalność.

Dowiedz się więcej (Guandy Słodycze firma)

Nasze lokalizacje

Znajdź naszą najbliższą siedzibę

Nasze lokalizacje

Integracja i różnorodność

Nasza integracyjna kultura pomaga nam kształtować przyszłość świata.

Dowiedz się więcej (Integracja i różnorodność)

Man with dark hair, wearing dark gray jacket with white, opened collared shirt.

LinkedIn Job Matcher

Znajdź swoje miejsce w firmie Cargill. Zaloguj się na Twoje konto Linkedin, a my dopasujemy Twoje umiejętności i doświadczenie do odpowiednich ofert pracy.

Znajdź swoje dopasowanie

Thrive