Przejdż do strony głównej

Specjalista ds. oceny dostawców

Job ID 287647 Date posted 03/04/2024 Location : Słupce, Polska

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 160 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. Jest to stanowisko w biznesie Salt and Protein firmy Cargill, którego rolą jest dostarczanie zdrowych produktów spożywczych wysokiej jakości szerokiemu gronu klientów, od firm gastronomicznych przez sklepy spożywcze, po producentów i eksporterów.

OPIS STANOWISKA

Specjalista ds. oceny dostawców będzie odpowiedzialny za zarządzanie ryzykiem związanym z bezpieczeństwem produktów w odniesieniu do oceny i monitoringu dostawców i materiałów produkcyjnych aby zapewnić zgodność norm oraz procedur. W tej roli będziesz współpracować z działami zakupów i produkcji, koordynując ocenę dostawców w celu ograniczenia zagrożeń i ryzyka związanego z niezgodnościami i jakością produktów. Współpracując z dostawcami, będziesz stale nadzorować zgodność produktów ze standardami bezpieczeństwa żywności, jakości i przepisami oraz będziesz prowadzić kontrole zapobiegawcze, aby upewnić się, że oceny ryzyka materiałów i dostawców spełniają odpowiednie wymagania.

Oferujemy zatrudnienie na zastępstwo do marca 2025r. Praca w systemie jednozmianowym.
Lokalizacja:
Słupca

KLUCZOWE ZADANIA

  • Wspieranie zespołu w działaniach związanych z zarządzaniem ryzykiem dostawców, takich jak śledzenie kluczowych wskaźników wydajności, tworzenie raportów wyników dostawcy, koordynacja reklamacji oraz czynności administracyjne, zarządzanie dokumentacją i informacjami.
  • Koordynacja procesu oceny dostawców, zewnętrznych producentów oraz materiałów, aby zapewnić korzystanie z usług zatwierdzonych dostawców, którzy spełnili wymagania firmy i wprowadzili wymagane ulepszenia w zakresie bezpieczeństwa produktów.
  • Ścisła współpraca z zespołem, aby wspierać procesy oceny dostawców, którzy spełnili wymagania zgodnie z zasadami bezpieczeństwa produktów.
  • Badanie niezgodności i reklamacji u dostawców, gromadzenie danych w celu obsługi i rozwiązywania standardowych problemów i skarg, przeprowadzanie analizy pierwotnych przyczyn kluczowych niezgodności
  • Zapewnienie zgodności ze standardami jakości i procedurami. Analiza oraz koordynacja dokumentacji, kwestionariuszy, certyfikatów przesłanych przez dostawców.
  • Udział w wewnętrznych audytach bezpieczeństwa produktów i oceny obiektów w celu zapewnienia ciągłej zgodności. Wdrożenie działań naprawczych lub działań następczych w związku z ustaleniami audytu.
  • Przeprowadzanie audytu dostawców, zewnętrznych producentów, nadzór nad wdrożeniem działań korekcyjnych i korygujących u dostawcy.
  • Niezależne rozwiązywanie umiarkowanie złożone problemy przy minimalnym nadzorze, jednocześnie eskalując bardziej złożone problemy do odpowiedniego personelu.
  • Inne przydzielone obowiązki.

KWALIFIKACJE

MINIMALNE KWALIFIKACJE

  • Tytuł licencjata w dziedzinie pokrewnej np. Technologii żywości lub równoważne doświadczenie.
  • Doświadczenie w środowisku produkcji żywności, w zakresie bezpieczeństwa produktów, jakości i systemów audytu.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych i zewnętrznych.

PREFEROWANE KWALIFIKACJE

  • Kwalifikacje audytora wewnętrznego.
  • Orientacja w systemach Good Hygienic Practice (GHP), Good Manufacturing Practice (GMP) oraz HACCP.
  • Prawo jazdy kat. B.

LinkedIn Job Matcher

Znajdź swoje miejsce w firmie Cargill. Zaloguj się na Twoje konto Linkedin, a my dopasujemy Twoje umiejętności i doświadczenie do odpowiednich ofert pracy.

Znajdź swoje dopasowanie

Zrównoważone
kakao

Celem programu Cargill Cocoa Promise jest zapewnienie rozwoju sektora upraw kakao na wiele pokoleń.

Dowiedz się więcej (Zrównoważone kakao)

Integracja
i różnorodność

Nasza integracyjna kultura pomaga nam kształtować przyszłość świata.

Dowiedz się więcej (Integracja i różnorodność)

Życie w firmie
Cargill

Odkryj, jak można osiągnąć nadrzędny cel w ramach kariery w firmie Cargill.

Dowiedz się więcej (Życie w firmie Cargill)

Nie ma jeszcze ostatnio wyświetlanych ofert pracy.

Przeglądaj oferty pracy dostępne na tej stronie. Przy następnej okazji zobaczysz tu ostatnio wyświetlane oferty pracy.

Thrive