Przejdż do strony głównej

Administrator Kontraktów

Job ID 290357 Date posted 04/12/2024 Location : Warszawa, Polska

OPIS STANOWISKA

Administrator Kontraktów jest odpowiedzialny za wprowadzanie do systemu umów sprzedaży i zakupu, monitorowanie statusu umów oraz sprawdzanie ich poprawności. W tej roli będziesz ściśle współpracować z zespołami handlu i łańcucha dostaw, aby zapewnić dokładne administrowanie kontaktami.

Oferujemy pracę w systemie hybrydowym

LOKALIZACJA

Warszawa ul. Wołoska 22

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Rejestrowanie kontraktów handlowych w systemie.
  • Wystawianie i przesyłanie kontraktów do klientów.
  • Monitorowanie statusu kontraktów.
  • Sprawdzanie i rozwiązywanie problemów w przypadku niejasności w umowach, kontaktując się z odpowiedzialnymi działami w celu znalezienia rozwiązania.
  • Prowadzenie i zarządzanie bazą danych klientów.
  • Współpraca z działem handlowym.

KWALIFIKACJE

  • Min. średnie wykształcenie.
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej, z dokumentami.
  • Praktyczna znajomość programów MS Office, w szczególności Excel.
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Samodzielność w działaniu i łatwość w nawiązywaniu relacji.
  • Skrupulatność, umiejętność priorytetyzacji zadań i analityczne myślenie.
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

LinkedIn Job Matcher

Znajdź swoje miejsce w firmie Cargill. Zaloguj się na Twoje konto Linkedin, a my dopasujemy Twoje umiejętności i doświadczenie do odpowiednich ofert pracy.

Znajdź swoje dopasowanie

Zrównoważone
kakao

Celem programu Cargill Cocoa Promise jest zapewnienie rozwoju sektora upraw kakao na wiele pokoleń.

Dowiedz się więcej (Zrównoważone kakao)

Integracja
i różnorodność

Nasza integracyjna kultura pomaga nam kształtować przyszłość świata.

Dowiedz się więcej (Integracja i różnorodność)

Życie w firmie
Cargill

Odkryj, jak można osiągnąć nadrzędny cel w ramach kariery w firmie Cargill.

Dowiedz się więcej (Życie w firmie Cargill)

Nie ma jeszcze ostatnio wyświetlanych ofert pracy.

Przeglądaj oferty pracy dostępne na tej stronie. Przy następnej okazji zobaczysz tu ostatnio wyświetlane oferty pracy.

Thrive