Przejdż do strony głównej

W firmie Cargill kwestionujemy to, co myślisz, że wiesz o rolnictwie. Każdego dnia rzucamy sobie wyzwanie, aby opracowywać innowacyjne pomysły, które mogą pomóc w żywieniu świata. Aby to zrobić, potrzebujemy najzdolniejszych nowych talentów. Szukasz cennych, prawdziwych doświadczeń, które pozwolą Ci dobrze wykorzystać te wszystkie długie noce poświęcone na naukę. Nasze staże i programy dla absolwentów to świetny początek.

Staże


Od pierwszego dnia będziesz ważną częścią naszego zespołu. Długość stażu zależy od kraju. Na przykład w Stanach Zjednoczonych średnia długość stażu wynosi 12 tygodni. W Brazylii staż może trwać od 6 do 12 miesięcy.

Staże są zazwyczaj płatne, a w niektórych krajach oferujemy dofinansowanie kosztów przeprowadzki i pomoc mieszkaniową dla osób, które się kwalifikują. Chcesz zobaczyć, gdzie w firmie Cargill możesz zmienić świat na lepsze?

Wyszukaj staż

Proces rekrutacji na staż

Chcesz złożyć podanie w firmie Cargill, ale nie wiesz, czego się spodziewać? Sprawdź, co musisz wiedzieć o naszym procesie rekrutacji. Mamy też kilka wskazówek, które przygotują Cię do rozmowy kwalifikacyjnej.

Rekrutacja w firmie Cargill

Ile to potrwa?

Od 5 do 15 minut. Zostaniesz poproszony o odpowiedź na kilka pytań, abyśmy mogli Cię lepiej poznać.

Jakie dane są potrzebne?

Wgrasz swoje CV, dodasz dane kontaktowe, średnią ocen z przebiegu studiów oraz odpowiesz na kilka pytań dotyczących doświadczenia zawodowego z przeszłości.

Co się stanie po złożeniu podania o pracę?

Jeśli spełniasz minimalne wymagania na dane stanowisko, twoje podanie zostanie wysłane do osoby zajmującej się rekrutacją.

Kiedy skontaktujecie się ze mną?

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem otrzymania twojego podania otrzymasz od razu. Jeśli osoba zajmująca się rekrutacją zdecyduje, że jesteś rokującym kandydatem na dane stanowisko, skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.

Rozmowy kwalifikacyjne w firmie Cargill

Gdzie odbędzie się moja rozmowa kwalifikacyjna? Jeśli studiujesz na uczelni, w której prowadzimy rekrutację, twoja pierwsza rozmowa odbędzie się na terenie kampusu. Jeśli nie jesteśmy obecni na terenie Twojego kampusu lub nie udało Ci się dotrzeć na rozmowę kwalifikacyjną w proponowanym terminie, pierwsza rozmowa odbędzie się przez telefon.

Jak mogę się przygotować? Pierwszy etap rozmowy kwalifikacyjnej trwa od 30 do 45 minut. Skupiamy się na Twoim dotychczasowym doświadczeniu, umiejętnościach i kwalifikacjach oraz na tym, dlaczego uważasz, że możesz być cennym pracownikiem w firmie Cargill.

Kto poprowadzi rozmowę kwalifikacyjną? Rozmowę mogą prowadzić rekruterzy, menadżerowie lub inni pracownicy firmy, absolwenci uczelni bądź liderzy.

Co należy zabrać ze sobą? Jeśli masz osobiście wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej, przynieś dodatkowe kopie swojego CV, nieoficjalny spis zajęć na uczelni i przykłady zadań wykonywanych na uczelni, np. projekty i prezentacje.

Jak należy się ubrać? Stosowny ubiór biznesowy pomoże zrobić wspaniałe pierwsze wrażenie, a jednocześnie będziesz wyglądać i czuć się najlepiej, jak to możliwe.

Czy będzie druga rozmowa kwalifikacyjna? Kandydatów na stanowiska pełnoetatowe zapraszamy na drugi etap rozmów kwalifikacyjnych podczas naszych Dni Talentów — spotkań organizowanych w kilku lokalizacjach firmy Cargill. Spotkasz się z różnymi liderami, zwiedzisz naszą siedzibę i osobiście poznasz nasze środowisko pracy.

Złożenie oferty pracy

Kiedy się dowiem?

  • Żłożenie oferty w przypadku stażu powinno nastąpić pomiędzy jednym, a dwoma tygodniami od pierwszej rozmowy.
  • Żłożenie oferty w przypadku stanowisk pełnoetatowych powinno nastąpić pomiędzy jednym, a dwoma tygodniami od drugiej rozmowy.

Spis zajęć na uczelni: W przypadku zatrudnienia na pełny etat prosimy o dostarczenie ostatecznego spisu zajęć na uczelni w ciągu 60 dni od daty rozpoczęcia studiów.

Rahul Sarangal

“Obserwowanie, jak narzędzia inżynieryjne i zajęcia uniwersyteckie przymierzają się do osiągania wymiernych rezultatów w branży, było niezwykle ekscytujące. Co jest jednak ważniejsze to to, że moje doświadczenie w firmie Cargill sprawiło, że jestem lepszym studentem, przede wszystkim dzięki zdobytej nauce zarządzania pracą.”

Rahul S., Staż inżynierski
Rachel Barnes

“Wybieram pracę w Cargill, ponieważ jest to firma, która oferuje rozwój w różnych obszarach, a to daje mi pewność, że niezależnie od tego, jakie są moje obecne zainteresowania i jak mogą zmienić się w przyszłości, uda mi się znaleźć tu własną ścieżkę rozwoju.”

Rachael B., Management Associate - Cargill Animal Nutrition

UK Engineering Placement Program

Program Stażu Inżynierskiego jest dostępny dla studentów w Wielkiej Brytanii, starających się o odpowiedni stopień inżyniera, którzy wybrali rok pracy w danej branży. Możliwość odbycia 12-miesięcznego, płatnego stażu to doskonały sposób, aby trafić do Europejskiego Programu dla Absolwentów.

Wyszukaj Program Stażu Inżynierskiego w Wielkiej Brytanii

Europejski Program dla Absolwentów

Europejski program dla specjalistów pomaga rozwijać karierę, a jednocześnie angażować się w istotną pracę, która ma większe znaczenie i może pozytywnie oddziaływać na cały świat. W tym dwuletnim programie rozwoju dla Europy, Środkowego Wschodu i Afryki (EMEA) każda z naszych dyscyplin oferuje wyjątkowe doświadczenia zawodowe oraz z zakresu rozwoju osobistego za pośrednictwem szkoleń zawodowych i biznesowych. Będziesz rozwijać swoją karierę w organizacji opartej na wartościach, w której możesz robić to, co właściwe i osiągnąć nadrzędny cel.

Wyszukaj możliwości europejskich programów dla specjalistów

U.S. Co-ops

Program Co-op zapewnia studentom możliwość pracy w środowisku zawodowym w obszarze bezpośrednio powiązanym z ich kierunkiem studiów, aby umożliwić zdobycie niezbędnego doświadczenia. Nasze programy trwają osiem miesięcy i są płatne w okresie od stycznia do sierpnia lub od maja do grudnia. Dostępne role zależą od obecnych i przyszłych potrzeb biznesowych oraz stanowią doskonały sposób na wyrobienie sobie renomy w firmie Cargill.

Nasi Co-ops być może będą musieli się przeprowadzić. Zapewniamy pomoc mieszkaniową i dofinansowanie kosztów przeprowadzki dla osób, które się kwalifikują.

Wyszkaj opcje Co-op

Program Cargill Global Scholars

Program Cargill Global Scholars to dwuletni program stypendialny, który zapewnia wsparcie finansowe dla studentów studiów licencjackich w Brazylii, Chinach, Indiach, Rosji, Indonezji i Stanach Zjednoczonych.

Dowiedz się więcej o tej niezwykłej możliwości rozwoju przywództwa

Chcemy się z Tobą spotkać

Prowadzimy aktywną rekrutację na uczelniach i uniwersytetach w całych Stanach Zjednoczonych. Poszukujemy wyjątkowych studentów do udziału w naszych programach i stażach, a także w celu obsadzenia stanowisk młodszych specjalistów. Nie może cię tam zabraknąć.

Kalendarz wydarzeń rekrutacyjnych na kampusie

Jeśli nie odwiedzimy Twojego kampusu w tym roku, nadal możesz ubiegać się o staż w firmie Cargill i stanowiska pełnoetatowe.

Zrównoważona uprawa
kakao

Celem programu Cargill Cocoa Promise jest zapewnienie rozwoju sektora upraw kakao na wiele pokoleń.

Dowiedz się więcej (Sustainable ocoa)

Integracja i
różnorodność

Nasza integracyjna kultura pomaga nam kształtować przyszłość świata.

Dowiedz się więcej (Integracja i różnorodność)

Życie w firmie
Cargill

Odkryj, jak można osiągnąć nadrzędny cel w ramach kariery w firmie Cargill.

Dowiedz się więcej (Życie w firmie Cargill)

Submerged structures on open water.

LinkedIn Job Matcher

Znajdź swoje miejsce w firmie Cargill. Zaloguj się na Twoje konto Linkedin, a my dopasujemy Twoje umiejętności i doświadczenie do odpowiednich ofert pracy.

Znajdź swoje dopasowanie

Thrive